CFD's zijn complexe instrumenten die een hoog risico om snel geld te verliezen met zich meebrengen als gevolg van het hefboomeffect. 75% van de accounts van particuliere beleggers verliest geld wanneer ze bij deze aanbieder in CFD's handelen. Denk er goed over na of u begrijpt hoe CFD's werken en of u zich het hoge risico om uw geld te verliezen, kunt permitteren.
US Nederlands

Capital.com vs concurrenten

Vergelijk Capital.com met andere brokers en kies het beste handelsaanbod.

Vergelijking van de spread

 
Gold Spot0.300.540.560.450.30
US Wall Street 30 (USA 30, Dow Jones)2.004.007.006.003.60
Euro / Canadian Dollar0.000240.000500.000290.000710.00045
Euro / US Dollar0.000060.000080.000190.000100.00006
US Dollar / Japanese Yen0.0100.0100.0210.0120.010
Crude Oil Spot0.0300.0400.0310.0500.038
Bitcoin / USD60.0091.58122.52651.3082.00
Australian Dollar / US Dollar0.000060.000080.000170.000100.00006
France 400.801.504.201.001.00
Silver0.0200.0310.0360.0500.020

*De gegevens in de tabel zijn opgenomen op 5 Juli 2023 om 11:00 UTC.

** Sommige brokers brengen eventueel naast de spread ook nog provisie op uw handelstransacties in rekening. Capital.com brengt 0% provisie in rekening

Vergelijking van de orderuitvoeringssnelheid

Capital.com zorgt voor een storingsvrije uitvoering en is ontworpen met met een multi-dimensionale schaalbaarheid.
Het kan duizenden orders per seconde verwerken.

 
Orderuitvoering (seconden) Gemiddelde uitvoeringssnelheid0.0470.0820.050.1 - 0.250.2

*De gegevens in de tabel zijn het gemiddelde tussen februari 2023 en maart 2023.

Nog steeds op zoek naar een broker die u kunt vertrouwen?

Sluit u aan bij de 630.000+ handelaren die er wereldwijd voor kozen om met Capital.com te handelen

1. Account aanmaken en verifiëren 2. Stort 3. Bepaal uw trade