Kontrakty różnicy kursowej to skomplikowane instrumenty. Handel nimi wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu mechanizmu dźwigni finansowej. 75% inwestorów detalicznych traci swoje pieniądze, handlując kontraktami różnicy kursowej u tego pośrednika. Potencjalny inwestor powinien zastanowić się, czy rozumie zasady działania kontraktów różnicy kursowej i rozważyć, czy może ponosić wysokie ryzyko utraty swoich pieniędzy.
US Polski

Capital.com a konkurencja

Porównaj Capital.com z innymi brokerami i wybierz najlepszą ofertę handlową.

Porównanie spreadów

 
Gold Spot0.300.540.560.450.30
US Wall Street 30 (USA 30, Dow Jones)2.004.007.006.003.60
Euro / Canadian Dollar0.000240.000500.000290.000710.00045
Euro / US Dollar0.000060.000080.000190.000100.00006
US Dollar / Japanese Yen0.0100.0100.0210.0120.010
Crude Oil Spot0.0300.0400.0310.0500.038
Bitcoin / USD60.0091.58122.52651.3082.00
Australian Dollar / US Dollar0.000060.000080.000170.000100.00006
France 400.801.504.201.001.00
Silver0.0200.0310.0360.0500.020

*Informacje w tabeli według stanu z 5 lipca 2023 r., 18:39 UTC

** Niektórzy brokerzy oprócz spreadu mogą pobierać prowizje za Twoje operacje handlowe. Capital.com nie pobiera żadnych opłat

Porównanie szybkości realizacji zleceń

Capital.com zapewnia niezawodną wydajność i jest zaprojektowana z wielowymiarową skalowalnością.
Może przetworzyć tysiące zleceń na sekundę.

 
Średni czas realizacji zlecenia (w sekundach)0.0470.0820.050.1 - 0.250.2

*Informacje w tabeli stanowią uśrednione wartości z okresu luty–marzec 2023 r.

Wciąż szukasz brokera, któremu możesz zaufać?

Dołącz do ponad 610 000 traderów z całego świata, którzy postanowili handlować z Capital.com.

1. Utwórz i zweryfikuj swoje konto 2. Wpłać środki 3. Wszystko gotowe. Zacznij handlować