CFD jsou složité instrumenty a pojí se s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku finanční páky. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete taková rizika dovolit podstoupit.
Transakce s nedoručitelnými mimoburzovními instrumenty představují riskantní činnost a mohou přinést nejen zisk, ale také způsobit ztráty.  Velikost potenciální ztráty je omezena na finance, které uchováváme vašim jménem v souvislosti s vaším obchodním účtem. Minulé zisky nezaručují budoucí zisky. Než se pustíte do práce, použijte školicí služby naší společnosti, abyste pochopili rizika.
Spreadové sázky a CFD jsou komplexní nástroje, které s sebou nesou z důvodu pákového efektu vysoké riziko rychlé ztráty peněz. 79% účtů retailových investorů při obchodování se spreadovými sázkami a/nebo CFD u tohoto poskytovatele prodělává. Zvažte, jestli rozumíte tomu, jak CFD fungují a jestli si můžete dovolit podstoupit riziko ztráty svých peněz.
CFDs are complex instruments and come with a high risk of losing money rapidly due to leverage. You should consider whether you understand how CFDs work and whether you can afford to take the high risk of losing your money.
CFD jsou komplexní nástroje a přináší vysoké riziko rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. 84% účtů drobných investorů utrpí finanční ztrátu při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Je třeba zvážit, zda rozumíte tomu, jak fungují CFD, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.
Získat aplikaci
Také nás můžete kontaktovat: zavolejte +44 20 8089 7893 support@capital.com

Předpověď ceny Ankr (ANKR) – vyplatí se tento coin dále sledovat?

By Capital.com Research Team

05:00, 7 February 2022

Po velmi úspěšném roce 2021 se ukazuje, že udržet nadále takové tempo růstu, je pro mnohostrannou DeFi platformu Ankr složité. Cena její mince ANKR nadále klesá. On nového roku se její cena propadla o 42 % na dnešních (20. ledna) 0,087 USD.

Spolu se svým deklarovaným cílem být nejlepší ve všem co dělají a obecně preferovanou strategií komplexní, vysoce výkonné výpočetní platformy, se Ankr nenechává odradit a chce navázat na loňský úspěch. V současné době je 107. nejhodnotnější kryptoměnou s tržní kapitalizací 709,8 milionu dolarů.

Tento článek se soustředí na předpověď ceny kryptoměny Ankr spolu s celkovým přehledem jejích vyhlídek na růst a fundamentálních ukazatelů celkového trhu kryptoměn.

Dnešní trh s kryptoměnami

Vyhlídky Ankru na růst jsou do značné míry závislé na růstu celého trhu s kryptoměnami, takže stojí za to se nejprve zaměřit právě na něj.

V roce 2021 zkoumaly hlavní investiční banky způsoby, jak umožnit klientům investovat do digitálních aktiv. Podle CNBC byla Morgan Stanley první vlivnou americkou bankou, která prodávala bitcoinové fondy svým klientům v oblasti správy majetku.

Mezitím banka Goldman Sachs prohlásila, že se připravuje na spuštění prvních bitcoinových a dalších investičních nástrojů z oblasti digitálních aktiv pro soukromé klienty z oblasti správy majetku.

Bitcoin tohoza 12 let své existence dosáhl tolik, že navzdory svým výkyvům ve výkonnosti, ve velkém měřítku překonal všechno. Podle CaseBitcoin je desetiletá složená roční míra růstu (CAGR) bitcoinu ve výši 196,7 % „bezkonkurenční ve finanční historii“.

Ačkoli se zdá, že aktivita institucionálních investorů klesá, jak poznamenává CoinDesk, zůstávají institucionální investoři zásadními zainteresovanými stranami a některé poznatky naznačují, že tomu tak bude přinejmenším po několik příštích měsíců.

Zpráva o výsledcích kryptoměn za 1. kvartál od společnosti CoinDesk však naznačuje, že zájem retailových investorů a obchodníků roste, což vede ke zvýšení toků a býčím investičním trendům.

Kryptoměny se prosazují také jako platební prostředek. Společnost Tesla Elona Muska, která má značné investice v bitcoinech, se dostala na titulní stránky novin, když oznámila, že bude bitcoin uznávat jako formu platby za svá vozidla.

Společnost Venmo 20. dubna oznámila, že bude přijímat kryptoměny, což více než 70 milionům uživatelů umožní nakupovat, držet a prodávat kryptoměny přímo v aplikaci Venmo.

V posledních několika letech se o přijímání kryptoměn jako plateb snažilo několik známých společností, včetně společností Microsoft, Visa a Expedia. Institucionální investoři, správci hedgeových fondů a investiční manažeři mají stále větší zájem o začlenění digitálních aktiv do svých rozmanitých investičních portfolií.

Citujeme Tima McCourta, globálního vedoucího oddělení akciových indexů a alternativních investičních produktů ve společnosti CME Group: „CME se stala přístupovým bodem pro institucionální investory do kryptoměn. Na konci 4. kvartálu [2020] jsme dosáhli rekordního otevřeného zájmu o futures na bitcoin a průměrný denní zobchodovaný objem činil více než 11 000 kontraktů.“

Analýza společnosti Ankr (ANKR): základní údaje a klíčové body

Za prvé, co je Ankr? Ankr je vysoce výkonná výpočetní platforma vymyšlená tak, aby využívala nevyužité výpočetní zdroje v datových centrech a okrajových počítačích a tím usnadnila vývojářům a podnikovým klientům rychlé, levnější nasazení blockchainových nodů, než u poskytovatelů veřejných cloudů.

Veřejné blockchainy mohou zapojit své komunity a zároveň decentralizovat a zabezpečit své sítě pomocí sítě Ankr. „Budoucnost je multi-chainová a Ankr se zaměří na posílení všech sítí jako blockchain-agnostický základ,“ uvedla společnost v roce 2022.

Jejím záměrem je vybudovat jednotné centrum nástrojů pro vývojáře, které bude vycházet z jejího protokolu Ankr spuštěného v roce 2021, a zároveň zůstat věrná svým ideálům. „Vždy si zachováme náš étos decentralizovaných řešení a budeme se držet stranou od mentality 'AWS blockchainů',“ říká.  Mezi klíčová cílová odvětví v roce 2022 budou patřit decentralizované herní aplikace a aplikace metaverse.

Vzhledem k tomu, že cena ANKR vzrostla v průběhu roku 2021 o téměř 1 000 % a od uvedení mince na trh v roce 2019 o téměř 700 %, investory možná zajímá, co bude dál. Podle Wallet Investor a DigitalCoin je předpověď ceny Ankr  mince býčí a naznačuje silnou budoucí cenu ankru na základě jejího synchronního úspěchu.

Díky své robustní technologii, značné tržní kapitalizaci a rozvíjející se dynamice trhu s kryptoměnami se zdá, že má dobré předpoklady stát se jednou z nejobchodovanějších kryptoměn.

A jak je to s tokenem? Token ANKR zaznamenal v poslední době v souvislosti s rozvojem projektu Ankr prudký nárůst používání a poptávky, což představuje podnět k dalšímu stoupání ceny. Pro investory, kteří hledají levné krypto investice, by mohl být token ANKR atraktivní, protože jeho cena může podobně jako u bitcoinu těžit z nedostatku.

Ankr uvádí, že token bude hrát důležitou roli v Ankr DAO (decentralizované autonomní organizaci). „Zvyšování užitečnosti a mechanismů správy tokenu zvýší jeho hodnotu a zároveň přidá další pobídku k růstu naší komunity a přivede do ní stále větší počet držitelů tokenu,“ tvrdí.

V současné době, 20. ledna 2022, je v oběhu téměř 8,16 miliardy tokenů ANKR a celková nabídka tokenu je omezena na 10 miliard mincí.

S blížícím se limitem nabídky je tu příležitost pro kupce naskočit do tokenu. Jedním z důvodů prudkého nárůstu ceny bitcoinu je jeho vzácnost. Bylo vytěženo více než 18,9 milionu bitcoinů, čímž se celková nabídka bitcoinů přiblížila k hranici 21 milionů mincí.

Dne 18. ledna bylo oznámeno, že je ANKR nyní kótován na burze Kraken.

Předpověď ceny ANKR

Na základě nedávných zpráv o mincích ANKR přidala v březnu společnost Coinbase tokeny ANKR k obchodování na své burze. Tato burza je známá svým přísným postojem k dodržování předpisů a regulací a jen zřídkakdy do své nabídky přidává nové kryptoměny. Tento krok ukazuje sílu ankru jako digitálního tokenu a technologie, která je jeho základem.

Podle předpovědi společnosti Walletinvestor by cena ankru mohla za rok vzrůst až na 0,183 USD a za pět let na 0,552 USD. Podle analytiků je v dlouhodobém i krátkodobém horizontu možnost úplného krachu ANKR malá, nebo žádná, což z něj činí atraktivní kryptoměnu, kterou je třeba sledovat.

Podle DigitalCoin by cena mince ankr mohla v roce 2022 vzrůst na 0,116 USD, v roce 2023 na 0,138 USD a v roce 2026 na 0,17 USD. Podle analytiků společnosti DigitalCoin je ankr výnosnou investiční volbou a nepředpokládají klesající trend.

Podle prognózy Ankr od TradingBeasts může cena Ankr coinu v příštích několika letech vykazovat pouze mírný růst, přičemž do konce roku 2022 vzroste na 0,11 USD a do konce roku 2024 na 0,16 USD.

ČASTÉ DOTAZY

Je Ankr dobrá investice?

ANKR v roce 2021 vykazuje býčí tržní trajektorii a analytici z Walletinvestor, DigitalCoin a TradingBeasts hodnotí tuto kryptoměnu jako dobrou investiční možnost. Protože je však trh kryptoměn ze své podstaty nepředvídatelný, měli by investoři své investice plánovat podle svých investičních cílů a ochoty riskovat.

Kolik mincí Ankr existuje?

Celková nabídka mincí Ankr je omezena na 10 miliard, přičemž v oběhu je jich více než osm miliard.

Přečtěte si více: Předpověď ceny kryptoměny AMP: Slibná digitální kolaterální mince

Capital Com is an execution-only service provider. The material provided on this website is for information purposes only and should not be understood as an investment advice. Any opinion that may be provided on this page does not constitute a recommendation by Capital Com or its agents. We do not make any representations or warranty on the accuracy or completeness of the information that is provided on this page. If you rely on the information on this page then you do so entirely on your own risk.
Share this article

Most popular

Tags

Pořád sháníte brokera, kterému můžete věřit?

Přidejte se k více než 535 000 obchodníků po celém světě, kteří se rozhodli obchodovat s Capital.com

1. Vytvořte a ověřte účet 2. Proveďte vklad 3. Najděte si svůj obchod